Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

5+1 GRATIS na naturalne zabiegi kosmetyczne

5+1 GRATIS na naturalne zabiegi kosmetyczne

Lubicie GRATISY? 

Proponowane przez nas naturalne zabiegi kosmetyczne wspomagają produkcję i odbudowę #kolagenu w skórze, czyli odmładzają, wygładzają, rozświetlają, redukują przebarwienia, ujędrniają. Zabiegi polecana dla cery problematycznej i naczynkowej.

1 zabieg #GRATIS ‼️ dla każdej Pani/Pana czy Nastolatki/Nastolatka przy skorzystaniu z naszych usług na zabiegi kosmetyczne Krzemowej #InfuzjiTlenowej lub #OrganicSilica.

Skorzystaj z 5 zabiegów kosmetycznych, a 6 otrzymasz od nas absolutnie za darmo ‼️. Promocja ważna do 31.12.2018.

ZAPISY 535 521 122

Opis zabiegu Infuzji Tlenowej i Organic Silica na naszej stronie internetowej:
http://naturoterapia-kozienice.pl/zabiegi1/infuzja-tlenowa/
http://naturoterapia-kozienice.pl/…/organic-silica-profess…/

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.