Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Andrzejki – masaż świecą

Andrzejki – masaż świecą

Masaż świecą aromatyczną 🕯️ idealny na Andrzejki 😁

Masaż ciepłą świecą aromatyczną to innowacyjna kuracja SPA dla całego ciała. Dobroczynne właściwości świec wykonanych z naturalnych składników, takich jak wysokiej jakości wosk sojowy i starannie wyselekcjonowane olejki eteryczne, które błyskawicznie wchłaniają się, odżywiając i nawilżając skórę.
Rozprowadzony na skórze olejek ze świecy stanowi wspaniały masaż, który łagodzi napięcie i delikatnie natłuszcza skórę a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły.
Ciepło świecy rozgrzewa tkanki, rozluźnia napięcie mięśniowe i działa przeciwbólowo. Masaż pobudza krążenie, poprawia napięcie skóry i wspomaga walkę z cellulitem. Po zabiegu skóra jest ujędrniona, dogłębnie nawilżona i jedwabiście gładka 😁.

Działanie zabiegu:
– zapewnia skórze długotrwałą miękkość i nawilżenie,
– odżywiona i bardziej elastyczna skóra,
– neutralizacja wolnych rodników,
– głęboki relaks,
– poprawia stan skóry w miejscach dotkniętych cellulitem.

Wskazania do zabiegu:
– zmęczenie i złe samopoczucie,
– stres,
– cellulit i rozstępy,
– skóra sucha, zmęczona i odwodniona.

Przeciwskazania:
– uczulenie na którykolwiek składnik,
– ciąża,
– miesiączka,
– zły stan zdrowia ( temperatura, choroby nerek, choroby nowotworowe, silna nadczynność tarczycy ),
– depilacja ciała w przeciągu ostatnich 48 godzin.

Czy to dobry pomysł na Andrzejki ?

Tak ! Zapraszamy 30.11.2017 !
☎️ 535 521 122
Cena Andrzejkowa 70,00 za 55 minut masażu .

Będziesz miał/a możliwość odpoczynku od codziennych obowiązków i skorzystać z zabiegu pielęgnacyjnego, który relaksuje duszę i ciało.

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.