Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.

Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.

Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach zostanie otwarte dla Gości w październiku 2017. Nasze pomysły, pasje i idee zostały przeobrażane w namacalne działania. Co będziemy realizować? Przede wszystkim pomoc w odzyskiwaniu równowagi życiowej oraz zdrowia poprzez powrót do natury. Nasze autorskie programy dotyczą naturalnych sposobów leczenia i zapobiegania chorobom, w tym właściwie dobranych ćwiczeń fizycznych, masaży, wypoczynku, medytacji i diety. Do dyspozycji nasi Goście będą mieli m.in. basen, saunę, salę ćwiczeń oraz salę do relaksacji. Zaplanowane zostały zabiegi kosmetyczne np. infuzji tlenowej na twarz z wykorzystaniem urządzenia Polderma oraz masaże liftingujące, relaksacyjne i terapia manualna przywracające prawidłową mimikę twarzy.

Zapraszamy Gości do skorzystania z Pakietów Weekendowych oraz Pakietów Tygodniowych z noclegiem i zdrowym żywieniem opartym na produktach naturalnych. Chcemy także utrwalać dobre nawyki żywieniowe oraz indywidualne podejście do własnego zdrowia poprzez wykłady oraz promowanie działań prozdrowotnych. Pragniemy przekazać naszą wiedzę i umiejętności, a także zaszczepić pasję do naturoterapii połączonej z filozofią Wellness. Pomożemy naszym Gościom wybrać ścieżkę dążenia do harmonii w życiu, dzięki której odpoczną, poczują się zdrowsi, szczęśliwi i wolni od stresu.

Centrum znajduje się w Puszczy Kozienickiej w Pensjonacie Ośrodka Wypoczynkowego KCRiS.

W październiku 2017 zostaną uruchomione kursy Subtelnej Terapii Mięśniowo Powięziowej według autorskiego programu. Serdecznie zapraszamy!

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.