Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Golden Touch = Odmładzanie

Golden Touch = Odmładzanie

Cieszący się ogromną popularnością zabieg z wykorzystaniem złota jest jednym z najbardziej ekskluzywnych zabiegów na twarz. My łączymy złoto 💫 z czystym tlenem 🌬. Unikatowe połączenie złota i tlenu ma fantastyczne działa odmładzające, ujędrniające i dotleniające Twoją skórę.
 
Bądź piękna i młoda jak Kleopatra, która według niektórych źródeł, spała w złotej masce 💛💛💛. Maseczka użyta do naszego zabiegu pachnie cudnie 💛
 
Zabieg Golden Touch z wykorzystaniem złota o bardzo dobrej wchłanialności jest dostępny u nas w ofercie specjalnej 🔔:
– zabieg na twarz – 📣135zł
– zabieg na twarz, szyję i dekolt – 📣160zł
 
Zapraszamy Pani i Panów 535 521 122
 
Zabieg polecany szczególnie dla cery dojrzałej. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Bezinwazyjny i bardzo przyjemny.
 
Dzień Ojca się zbliża – odmładzanie dla Twojego Taty w postaci Karty Podarunkowej?
 
www.natemat.pl/99957,tajemnice-urody-kleopatry

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.