Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Innowacyjny zabieg Organic Silica

Innowacyjny zabieg Organic Silica

Zapraszamy do Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach 🌿🌿🌿 w środę 8 listopada w godzinach 🕒 15.00-17.00 🕔. Udzielimy szczegółowych informacji osobom zainteresowanym zabiegiem Organic Silica .

Pensjonat KCRiS nad jeziorem – pokój 13 i 14.

DLA OSÓB, KTÓRE NAS ODWIEDZĄ OFERTA SPECJALNA

Organic Silica skierowany jest do wszystkich, którzy chcą poprawić wygląd i dożywić swoją skórę. Dermokosmetyki wykorzystywane do zabiegu mają większe stężenie substancji czynnych, niż te używane w domu. Podczas zabiegu Organic Silica wykorzystywany jest peeling ze skał wulkanicznych, srebro monojonowe Ag124, witamina C oraz krzem z borem. Skóra od razu po zabiegu jest nawilżona, rozświetlona i dożywiona. Dodatkowo można kontynuować pielęgnację w domu za pomocą linii kosmetycznych na bazie krzemu oraz złota monojonowego. Dermokosmetyki firmy Invex Remedies nie zawierają substancji szkodliwych.
A efekty serii zabiegów?
– regeneracja skóry
– nawilżenie skóry
– złagodzenie stanów zapalnych
– odtoksycznienie skóry
– złagodzenie podrażnień
– poprawa napięcia i elastyczności skóry
– wyrównanie kolorytu.

Jak to bywa ze wszystkim co dobre oferta jest limitowana. Na zabieg Organic Silica zapraszamy do Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach dnia 10.11.2017. Dla pełnego efektu rozświetlenia i nawilżenia cery optymalne jest 6 cotygodniowych sesji. Jednakże już po pierwszym zabiegu efekty są widoczne .

SZÓSTY ZABIEG GRATIS !!!

Czyli płacisz za 5, a faktycznie masz 6 zabiegów Organic Silica do wykorzystania w ciągu 10 tygodni. Zabieg można powtarzać co tydzień, ponieważ jest nieinwazyjny.

Zyskujesz piękną, elastyczną i gładką cerę na Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok.

Zainteresowana?

Zadzwoń: 535 5211 22 lub napisz do nas: e-mail: biuro@naturoterapia-kozienice.pl
Telefony odbieramy do godziny 19.00 od poniedziałku do soboty.

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.