Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Oferty specjalne na luty 2018

Oferty specjalne na luty 2018

1. Peelingi całego ciała.

Aromatyczny peeling ciała z wykorzystaniem soli bocheńskiej to zabieg oczyszczający, dzięki czemu skóra będzie lepiej przyswajała potrzebne składniki. Oczyszczenie sprzyja zmniejszeniu problemów skórnych 😀.

Serdecznie zapraszamy na peeling całego ciała do Centrum Naturoterapii i SPA w okazyjnej cenie 40 zł.

Zapraszamy także na kojąco – odżywczą maseczkę z płatków i zbóż na plecy. To właśnie o plecy najtrudniej jest odpowiednio zadbać, a sucha, swędząca skóra tych okolic potrafi uprzykrzyć dzień 😕.

Znaleźliśmy rozwiązanie: aromatyczny peeling całego ciała + kojąca i cieplutka maseczka na plecy. Dla pogłębienia chwili relaksu proponujemy relaksujący masaż twarzy dopasowany do potrzeb cery 😀.

Oferta na luty 2018 🎋:
❤️ Peeling całego ciała w cenie 40 zł
❤️ Peeling całego ciała + maska na plecy w cenie 65 zł
❤️ Peeling całego ciała + maska na plecy + masaż twarzy w cenie 100 zł

Rytuał SPA i peeling całego ciała z masażem relaksacyjnym z rabatem 20%.

☎️Umów się 535 521 122

Więcej informacji:
www.naturoterapia-kozienice.pl/zabi…/rytualy-spa-i-peelingi/

2.Biorezonans

Skan całego ciała urządzeniem Skaner 3D Cell NLS w cenie 170zł

Skan całego ciała Skanerem 3D Cell NLS oraz Analizatorem Kwantowym Quantum w cenie 220zł

☎️Umów się 535 521 122

Więcej informacji:

www.naturoterapia-kozienice.pl/zabiegi2/biorezonans/

3.Infuzja Tlenowa

Infuzja Tlenowa to rewolucyjna metoda w odmładzaniu, wygładzeniu i odświeżeniu skóry. Bazuje na łączeniu dwóch technologii – wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry oraz terapii czystym tlenem 😀😀😀.

Zachęcamy do skorzystania z zabiegu na twarz, szyję oraz dekolt. Z oferty można skorzystać wykupując pakiet dwóch zabiegów.

Cena zabiegu Infuzji Tlenowej na twarz to koszt 160zł. Teraz w cenie 150zł możesz mieć zabieg na twarz, szyję oraz dekolt. Efekt jednego zabiegu utrzymuje się przez minimum 1,5 tygodnia. Dla pełnego rezultatu zalecana jest seria 3-6 zabiegów w odstępach 7-10 dni. Czas zabiegu 85 minut.

Zadzwoń i umów się na odmładzający zabieg Infuzji Tlenowej ☎️ 535 521 122 ☎️

Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji – po jego przeprowadzeniu można normalnie wrócić do codziennej aktywności.

Zabieg warto wykonywać także przed szczególnymi wydarzeniami – wtedy, kiedy bardzo ważny jest wygląd.

Więcej informacji:

www.naturoterapia-kozienice.pl/zabiegi1/infuzja-tlenowa/

 

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.