Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Promocja! – Diagnostyka układu pokarmowego

Promocja! – Diagnostyka układu pokarmowego

Masz problem z zaparciami, ciągłymi biegunkami, wzdęciami, jelitem drażliwym, boli Cię ciągle brzuch, masz zgagę? Czujesz, że Twój brzuch i jelita buntują się i nie masz pomysłu na rozwiązanie tego problemu  Żadne terapie i zalecenia nie okazały się pomocne do tej pory? W Centrum Naturoterapii proponujemy rozwiązanie Twojego problemu! Zapraszamy na dzień diagnostyki Skanerem 3D zaburzeń układu pokarmowego w naszym Centrum z 50 % rabatem 😀. Cena regularna 120 zł, cena promocyjna 60 zł. Otrzymujesz sesję diagnostyczną układu pokarmowego: przełyk, żołądek, dwunastnica, trzustka, wątroba, nerki ,jelito cienkie i grube, odbytnica. Wskażemy co zrobić, żeby poczuć się lepiej 👍.

Termin (niedziela) 19.11.2017. Miejsce: Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach, Pensjonat KCRiS, pokój 13 i 14.

Więcej informacji o urządzeniu Skaner 3D:
http://naturoterapia-kozienice.pl/zabiegi2/biorezonans/

Oferujemy 20% rabatu na skan całego organizmu!

Możliwość zapisu na skan diagnostyczny całego organizmu dnia 19.11.2017 telefonicznie lub na miejscu w cenie promocyjnej 160 zł (cena regularna 200 zł) do wykorzystania w terminie 20.11.2017 – 31.12.2017.

Zapraszamy dorosłych i dzieci!

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.