Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Świąteczne promocje

Świąteczne promocje

Grudzień to gorączką przedświąteczna, sprzątanie, zakupy, prezenty i wiele innych zajmujących nas spraw. Może czas na chwilę wytchnienia? Warto naładować baterie i zrelaksować się podczas tego przedświątecznego pędu i skorzystać z masażu 💆‍♀️💆‍♂️, żeby dotrwać do Świąt w dobrym humorze. Na samopoczucie ma także wpływ wygląd. Gdy w lustrze widzisz zrelaksowaną i zadbaną twarz humor dopisuje 🤣. My możemy zadbać o Twoją twarz dzięki Infuzji Tlenowej oraz dermokosmetykom firmy Invex Remedies na bazie srebra, krzemu i złota.

A do tego owe zabiegi są w 🎋promocyjnych cenach, ponieważ robimy wszystko, żebyś poczuła się zadbana na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok:

– Infuzja Tlenowa na twarz ❄️❄️❄️– 144,00 cena regularna 180,00

– Silver Touch 🌫️🌫️🌫️ – 75,00, cena regularna 97,00 (z wykorzystaniem Infuzji Tlenowej)

– Organic Silica ✨✨✨–75,00, cena regularna 97,00 (z wykorzystaniem ultradźwięków)

– Golden Touch 💫💫💫– 135,00, cena regularna 160,00 ( z wykorzystaniem Infuzji Ttenowej).

Każdy masaż w grudniu 2017 z rabatem 10-20% zależnie od rodzaju 😀.

Istnieje możliwość zakupu Bonu Podarunkowego 🎁!

Zapraszamy ☎️ 535 521 122

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.