Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Pierwszy w Polsce zintegrowany Kurs Zawodowy „Terapeuta SPA i Wellness”

kurs terapeuta spa i wellness

Pierwszy w Polsce zintegrowany Kurs Zawodowy

„Terapeuta SPA i Wellness”

Osiągnij prawdziwy profesjonalizm!

 

Potrzeba profilaktyki chorób związanych z szybkim tempem życia w obecnych czasach ogromnie wzrasta. Powodem jest zwiększające się obciążenie stresem w pracy rodzinie i  życiu codziennym. Sytuacja ta zwiększa także zapotrzebowanie na profesjonalnie wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. Zawód specjalisty-Terapeuta SPA i Wellness staje się obecnie szczególnie potrzebny. Jest to związane z aktywnym rozwojem branży SPA, a także dużym zainteresowaniem osób odwiedzających salony i ośrodki SPA w celu poprawy ich zdrowia, estetyki i relaksu.
Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata (organizator: Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach) otworzyła przed Państwem nowe możliwości zdobycia poszukiwanych kwalifikacji. W Naszej szkole zdobędziesz pełne przygotowanie zawodowe lub skorzystasz z pojedynczego kursu i uzyskasz potrzebne Ci umiejętności.
Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie terapii naturalnych pozwala Nam zaoferować Ci szeroką gamę innowacyjnych wysokiej jakości szkoleń SPA i Wellness. Są one podzielone na moduły a nauka odbywa się na zajęciach stacjonarnych i on-line.
W każdym module oferujemy wieloaspektowe podejście do wykonywanych terapii, co pozwala opanować istotę każdej nauczanej techniki i dostosować ją do potrzeb Twoich klientów.

Jeżeli chcesz zdobyć nowe cenne umiejętności i uzyskać prestiżowe zaświadczenie wg wzoru MEN poznaj nasze kursy i wybierz ten, który będzie najbardziej pasował do Twoich potrzeb.

 

Weź udział w kursie Terapeuta SPA i Wellness, jeżeli chcesz:

 

Dzięki temu kursowi poszerzysz wiedzę między innymi o:

 

Program rocznej szkoły Terapeuta Spa i Wellness

1. Anatomia i fizjologia człowieka (kurs on-line) –

2. Biomasaż –  ( cena modułu 780zł)

Uprawnienia w zawodzie Biomasażysta. Dyplom wg wzoru MEN

3. Masaż relaksacyjny oraz masaż świecą

4. Masaż gorącymi kamieniami

5. Masaż miodem

6. Masaż stemplami

7. Masaż twarzy, szyi i dekoltu

8. Masaż stóp

9. Masaż antystresowy

10. Rytuały SPA

11. Klawipunktura

12. Polarity

13. Subtelna Terapia Mięśniowo-Powięziowa

14. Techniki relaksacyjne

15. Zarządzanie stresem

 

Uprawnienia zawodowe

Kurs adresowany jest zarówno do osób chcących zdobyć nowy zawód jak również do tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności o nowe kursy doskonalące.
Każdy z modułów stanowi odrębną całość (uzyskanie Zaświadczenia wg wzoru MEN) lub jest elementem rocznej szkoły SPA i Wellness  .
Ukończenie minimum 10 zjazdów tematycznych i zaliczenie egzaminu wewnętrznego, kończy się wydaniem dyplomu „Terapeuta SPA i Wellness”.

Osoby, które chcą posiadać uprawnienia unijne zobligowane są do zdania egzaminu państwowego w zawodzie Naturopata.

 

Zobacz również

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.