Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

O nas

MISJA

Naszą misją jest wspieranie metodami naturalnymi każdego człowieka dążącego do poprawy stanu zdrowia i jakości swojego życia.

CEL

Naszym celem jest przywracanie i utrzymanie równowagi w organizmie w sferze ciała, umysłu i ducha oraz promowanie działań prozdrowotnych po to, by chronić zdrowie, utrzymywać, umacniać i zwiększać jego potencjał. W przypadku choroby przywracać je w sposób zgodny z naturą.

 

Centrum Naturoterapii i Spa

Natura, zdrowie i terapia są kluczowymi elementami naszej działalności. Pasja do naturoterapii połączona z filozofią Wellness, głęboko zakorzenione w starożytnych tradycjach stały się ważnym czynnikiem przy tworzeniu ducha Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach i zaowocowałaby jego powstaniem.
Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach położone jest na Mazowszu w bardzo pięknej okolicy Puszczy Kozienickiej, znajduje się na w budynku Pensjonatu Ośrodka Rekreacji i Turystyki Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu. Pensjonat otaczają lasy sosnowe tworząc niepowtarzalny klimat spokoju i relaksu, który pozwala każdemu oderwać się od codziennego zgiełku i gonitwy. Holistyczne podejście do człowieka, zespoły interdyscyplinarne złożone z reprezentantów medycyny naturopatycznej i akademickiej zajmujące się wspólnie zdrowiem to nasza propozycja. Zastosowanie różnorodnych, niekonwencjonalnych rozwiązań, łączących innowacyjne sposoby leczenia i profilaktyki zdrowotnej z aktywnym wypoczynkiem turystycznym będzie naszą domeną. Naturoterapia swoimi korzeniami sięga daleko w przeszłość i pozwoliła wypracować wiele skutecznych technik terapeutycznych, z których będziemy korzystać. W naszej ofercie znajdują się z jednej strony sprawdzone metody terapii oparte na tradycji, a z drugiej nowoczesne technologie kwantowe i biorezonansowe. Centrum proponuje połączenie wzajemnie przenikających się i komplementarnych funkcji, tj. turystycznej i terapeutycznej. U nas znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba: ciszę, która jest wypełniona szumem lasu, wszechogarniające piękno natury i wyjątkową atmosferę  Naturopatycznego Spa.

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.