Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Nasza filozofia

Naszą działalność oparliśmy na zasadach naturoterapii i filozofii Wellness. Naturoterapia koncentruje się na przywracaniu harmonii i równowagi ciała, umysłu i ducha przez wykorzystanie uzdrawiającej mocy natury do uruchomienia mechanizmów samoregulacji, samouzdrowienia i regeneracji organizmu. Jest dopełnieniem medycyny konwencjonalnej a często sięga do przyczyny problemu i skutecznie ją usuwa.
Wellness to stan optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia pozwalający na satysfakcjonujące i spełnione życie we wszystkich jego obszarach. Filozofia Wellness opiera się na odpowiedzialności każdego za swoje zdrowie, uczy jak wprowadzić pozytywne zmiany, aby osiągnąć równowagę między wszystkimi sferami naszego życia. Obie filozofie zakładają, że zdrowie jest naturalnym stanem równowagi pomiędzy naszym środowiskiem, ciałem, umysłem i duchem, a człowiek jest nieodłącznym elementem otaczającego go świata.

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.