Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Oferta

„Dla ciała i duszy”

W Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach stworzyliśmy dla Ciebie przestrzeń, w której doświadczysz spokoju i głębokiego relaksu przez koncentrację na potrzebach nie tylko ciała, ale też umysłu i ducha. Piękne tereny Puszczy Kozienickiej, świeże powietrze oraz spokój, wspomagają nasze terapie, aby przyspieszyć proces powrotu do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dzięki naszym zabiegom możesz zanurzyć się w atmosferze spokoju i harmonii, pozwalając nam zadbać o Ciebie i stworzyć Ci warunki do wypoczynku i relaksu.

Jeżeli szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć oraz odzyskać siły i dobre samopoczucie, przyjedź do nas. W swojej ofercie mamy przygotowaną szeroką gamę terapii naturalnych, które pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie.

Z mchu i paproci

Krótki wypad za miasto do Puszczy Kozienickiej

Relaksujący czas dla Ciebie i Twojego ciała z nutą kosmetyki naturalnej i medytacji. [...]

W pradolinie

Weekendowe odwiedziny w Puszczy Kozienickiej

Trzy dni – dwa noclegi. Weekendowe odwiedziny w Puszczy Kozienickiej dla [...]

Natura i ja

Odkryj naturę w sobie

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca położonego w otulinie Puszczy Kozienickiej nad [...]

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.