Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Aksamitny Rytuał Salco

Aksamitny Rytuał Salco

Masaż relaksacyjny połączony z linią profesjonalnych kosmetyków SALCO o delikatnym i subtelnym zapachu to luksusowy zabieg Spa, który wprowadzi ciało i umysł w głębokie odprężenie.  Specjalnie dobrane składniki o działaniu nawilżającym, odżywczym i łagodzącym zapewnią widoczne efekty. Niesamowicie przyjemny zapach będzie Ci towarzyszył przez cały dzień.

Delikatny, drobnoziarnisty peeling do ciała, skutecznie oczyści i przygotuje skórę do przyjęcia składników aktywnych oraz do dalszych zabiegów. Bogactwo roślinnych olejów przyniesie skórze optymalne nawilżenie i odżywienie, a przyjemny zapach morskiej bryzy, na długo pozostawi ją świeżą i pachnącą.

Aromatyczne, naturalne masło do ciała, oparte na maśle Shea, odżywczych olejach roślinnych, oleju ze słodkich migdałów i oleju jojoba, stworzone z myślą o suchej i wrażliwej skórze zapewni jej długotrwałe nawilżenia i odżywienia . Ciepły dotyk i aromat masła do ciała wprowadzi organizm w stan wszechogarniającego relaksu podczas masażu. Po podgrzaniu masło zamienia się w delikatny olejek do masażu.

Odżywcza maska do ciała, doskonale odświeży i wygładzi skórę. Zawarty w nim kompleks TEGO® Smooth posiada właściwości wygładzające i nawilżające. W skład kompleksu wchodzą wyselekcjonowane substancje aktywne, które poprawią gładkość, działają ochronnie i łagodząco na skórę. Obecny w masce D-panthenol i allantoina, działają regenerująco, koją i łagodzą podrażnienia, nadając skórze zdrowy wygląd.

Zapraszamy na luksusowy zabieg SPA o subtelnym zapachu morskiej bryzy.

 

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.