Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Ampułki do Infuzji Tlenowej iSol

Ampułki do Infuzji Tlenowej iSol

iSol Special Beauty to kolekcja włoskich, ekskluzywnych i profesjonalnych kosmetyków, zaprojektowana do współpracy z nowoczesnymi i zaawansowanymi urządzeniami kosmetycznymi np. Infuzji Tlenowej. Kosmetyki zostały przebadane dermatologicznie na  University of Ferrara we Włoszech. iSol gwarantuje wysoką tolerancję, wysoką jakość oraz całkowite bezpieczeństwo używania.

Ampułki iSol do Infuzji Tlenowej to bogate w składniki aktywne skoncentrowane kosmetyki przeznaczone do zabiegu infuzji tlenowej. Idealne do cery wrażliwej, są wolne od alergenów, posiadają delikatne zapachy i przyjemną konsystencję.

Anti-age staminal oxygen serum

Innowacyjne serum zawierające aktywny tlen, olejek arganowy bogaty w witaminę E i  kwasy tłuszczowe o właściwościach antyoksydacyjnych i nawilżających. W sposób stopniowy i kontrolowany aktywny tlen jest uwalniany miejscowo stymulując odnowę komórek. Serum zawiera innowacyjne aktywne składniki włączając komórki macierzyste uzyskane z winogron, które pomagają zachować witalność skóry oraz mają działanie nawilżające, przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne. Ponadto ampułki zawierają liposomy kwasu hialuronowego mające działanie wypełniające.

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.