Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Stres cichy zabójca

Stres cichy zabójca

Życie jest pełne wrażeń tak dobrych jak i złych. Każda przeżyta chwila niesie ze sobą cząsteczkę stresu. Czy to jest nowa praca, z której mamy wiele radości, czy nieprzyjemny kontakt z przełożonymi lub podwładnymi. Ciągły czynnik stresogenny jest obecny. Bardzo często umysł nie zdaje sobie sprawy, że ciało żyje w ciągłym napięciu. Niewielu ludzi umie sobie z takim stanem rzeczy radzić na bieżąco. A trzeba być świadomym występowania stresu dnia codziennego, a nie tylko doraźnego, silnego i traumatycznego. Pęd obecnego życia przyczynia się do napięcia całego ciała i umysłu – praca, dzieci, korki itp. Brak czasu na relaks, wyciszenie, ugotowanie smacznego posiłku lub chociażby zwrócenia uwagi na to co się spożywa. Takie działanie, normalne i codzienne, negatywnie wpływa na organizm. Część osób sobie świetnie radzi, ponieważ umie znaleźć czas dla siebie albo potrafi się nie przejmować drobiazgami. Niestety większość zagłębia się coraz bardziej w powstałym chaosie. Pierwsze objawy są subtelne i mało kto się nimi przejmuje. Jednakże zła dieta, brak ruchu oraz czasu na relaks powodują permanentne zakwaszenie organizmu. Wiąże się z tym coraz gorsze samopoczucie, nerwowość prowadząca do nerwicy, depresja. Proste czynności zaczynają być strasznie trudne do wykonania. Jeśli nie można sobie poradzić, należy poszukać pomocy. Właśnie dlatego powstało Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach. Naszym celem jest niesienie pomocy i wsparcia dla ciała i ducha poprzez:

– rozluźnienie – masaże relaksacyjne i terapeutyczne

– wskazanie dobrych praktyk żywieniowych

– holistyczna ocena stanu organizmu metodą biorezonansową, czyli niedoborów witamin i minerałów oraz patogennych obciążeń

– pomoc – zabiegi z zakresu naturoterapii.

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.