Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Infuzja tlenowa

Infuzja Tlenowa – to rewolucyjna metoda w odmładzaniu, wygładzeniu i odświeżeniu skóry. Bazuje na łączeniu dwóch technologii – wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry oraz terapii czystym tlenem. Skoncentrowane składniki aktywne wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla botoxu, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Efekt jednego zabiegu utrzymuje się przez minimum 1,5 tygodnia. Dla pełnego rezultatu zalecana jest seria 3-6 zabiegów w odstępach 7-10 dni.

Po zabiegu

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji – po jego przeprowadzeniu można normalnie wrócić do codziennej aktywności. Zabieg warto wykonywać także przed szczególnymi wydarzeniami – wtedy, kiedy bardzo ważny jest wygląd.

Efekty na twarz, szyję i dekolt:
– wypełnienie zmarszczek
– głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
– wygładzenie okolic oczu
– wypełnienie ust
– poprawa struktury, napięcia i elastyczności
– podniesienie owalu twarzy
– witalność i młody wygląd
– rozjaśniona i zdrowa skóra

 

Czas trwania zabiegu i cena:

85 min. – 160,00 (twarz, szyja, dekolt)

55 min. – 100,00 (twarz)

Infuzja tlenowa w trychologii stosowana jest w celu odmłodzenia włosów oraz jako szczególny zabieg przeciw ich wypadaniu. Zabieg polecany dla osób borykających się z problemem łysienia, wypadaniem włosów, z osłabionymi cebulkami włosowymi, łojotokowym zapaleniem skóry, z problemem nadmiernie przetłuszczających się włosów, z łupieżem.

Efekty na skórę głowy i włosy:
– zwiększenie wzrostu, siły i elastyczności włosów
– przywrócenie bilansu wilgoci w skórze głowy
– stymulacja odnowy komórek
– regeneracja włosów

Zalecana seria ok 5-6 zabiegów.

85 min. – 160,00

Krzemowy zabieg Infuzji Tlenowej

Czas trwania zabiegu i cena:

60 minut (twarz) – 120,00

85 minut (twarz, szyja, dekolt)- 160,00

 

Polderma Oxygen Infusion jest innowacyjnym urządzeniem wykorzystywanym do zabiegu odmładzającego czystym, hiperbarycznym tlenem. Czysty tlen jest wykorzystywany do wtłaczania preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry. Polderma Oxygen Infusion dostarcza tlen medyczny bez użycia butli tlenowej. Oddziela tlen i azot w podobnej temperaturze i ciśnieniu w wyniku czego dochodzi do otrzymania tlenu medycznego, który odpowiada standardom medycznym. Taki proces jest czystym i bezpiecznym sposobem wytwarzania tlenu bez żadnych dodatków i pozostałości reakcji, a dodatkowo jest wolny od zanieczyszczeń, świeży oraz naturalny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w Polderma Oxygen Infusion otrzymujemy koncentrację tlenu na poziomie 96%.

Co daje wykorzystanie tlenu do zabiegu pielęgnacyjnego?

Tlen powoduje natychmiastowe dotlenienie głębokich warstw skóry, znacząco pobudza procesy przemiany materii oraz wzmaga procesy regeneracyjne. Gdy deficyt tlenowy zostaje zlikwidowany dochodzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry, ponieważ zdrowe, nowopowstałe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym.

Aplikator zastosowany w urządzeniu Polderma Venus zapewnia wtłaczanie pod ciśnieniem substancji czynnej za pomocą tlenu. Specjalna budowa aplikatora zapewnia nie tylko dowolne dawkowanie serum, ale również tlenu.

Maska używana podczas zabiegu została specjalnie zaprojektowana i wyprodukowana w USA. Podczas zabiegu następuje dotlenienie komórek twarzy lub skóry głowy.

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Polderma Oxygen Infusion jest całkowicie bezbolesny, towarzyszy mu uczucie lekko chłodnego powietrza na twarzy. Wprowadzane pod ciśnieniem do warstwy podskórnej składniki aktywne nie uszkadzają naskórka. Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny. Nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu poza ewentualną alergią na któryś ze składników preparatu.

 

Źródła:

www.venus-beauty.com.pl/products/344/polderma-infuzja-tlenowa.html

Zobacz również

Masaż klasyczny

Masaż stosowany już w starożytności - rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy.

Jest to zespół różnych technik i chwytów manualnych, które w sposób mechaniczny [...]

Masaż relaksacyjny

Masaż zmniejszający napięcie mięśni i powodujący ogólne odprężenie.

Masaż relaksacyjny ma przede wszystkim służyć wyciszeniu pacjenta, rozluźnieniu, [...]

kurs terapeuta spa i wellness

Masaż stemplami

Masaż wykonywany za pomocą zwiniętej w bawełniany materiał mieszanki ziół.

Masaż gorącymi stemplami ziołowymi jest połączeniem masażu relaksacyjnego, ciepła i [...]

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.