Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny ma przede wszystkim służyć wyciszeniu pacjenta, rozluźnieniu, odprężenie. Podczas masażu relaksacyjnego korzysta się z olejków zapachowych: różanego, sandałowego czy ylang-ylang, by dzięki aromaterapii stworzyć odprężającą atmosferę.

Ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało. Masaż relaksacyjny ma na celu doprowadzenie do stanu pełnego rozluźnienia ciała i odpoczynku, pozbycia się negatywnych emocji oraz uzyskanie równowagi psychicznej. Wpływa na rozluźnienia mięśni, powięzi i układu nerwowego.

Wpływa kojąco na mięśnie, skórę i układ krążenia, pomaga w walce z bezsennością. Delikatny i subtelny dotyk jest jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych.

Wskazania

Nie istnieją żadne konkretne wskazania do masażu relaksacyjnego – jego efektem jest przede wszystkim wewnętrzne uspokojenie, pozbycie się stresów, zmniejszenie napięcie mięśni i odprężenie.

Przeciwwskazania

Masaż dostępny także w opcji Bar Olejowy (odpowiednio dobrany olej bazowy oraz olejek eteryczny do wyboru).

Czas trwania zabiegu i cena:

25 min. – 50,00
55 min. – 90,00
85 min. – 120,00

Zobacz również

Masaż klasyczny

Masaż stosowany już w starożytności - rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy.

Jest to zespół różnych technik i chwytów manualnych, które w sposób mechaniczny [...]

kurs terapeuta spa i wellness

Masaż stemplami

Masaż wykonywany za pomocą zwiniętej w bawełniany materiał mieszanki ziół.

Masaż gorącymi stemplami ziołowymi jest połączeniem masażu relaksacyjnego, ciepła i [...]

Masaż miodem

Oczyszczający i wygładzający skórę, wzmacniający system odpornościowy.

W trakcie wykonywania masażu miodem uruchamiany jest proces regeneracji skóry i [...]

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.