Centrum Naturoterapii i Spa w Kozienicach

Rytuały SPA i peelingi

Peeling ciała – to zabieg z wykorzystaniem peelingu na bazie soli bocheńskiej oraz delikatnego i aksamitnego masła do ciała. Idealnie pielęgnuje każdy rodzaj skóry, a szczególnie skórą suchą i odwodnioną. Naturalny peeling złuszcza martwy naskórek, odżywia, wygładza i doskonale oczyszcza skórę, dotlenia i przywraca jej prawidłowy koloryt. Naturalne masło do ciała opracowane na bazie naturalnych olejków, pozostawia skórę na długo nawilżoną, natłuszczoną, świeżą i pachnącą i jest idealnym zakończeniem peelingu.

Czas trwania zabiegu i cena:

40 min. – 60,00

Peeling ciała z masażem – naturalny peeling solą bocheńską doskonale pobudza mikrokrążenie, masaż peelingujący usuwa martwe komórki, co skutkuje poprawieniem wyglądu skóry, jej regeneracją i rozjaśnieniem. Pobudza krążenie krwi odbudowując strukturę skóry, odmładza skórę, czyni ją gładką, świeżą, miękką, pełną blasku i zdrowego wyglądu.

Czas trwania zabiegu i cena:

85 min. – 130,00

Rytuał SPA (peeling, masaż, maska) – aromatyczny oraz relaksujący rytuał na ciało to unikalne połączenie zmysłowych doznań i regeneracji. Delikatny peeling z naturalnymi drobinkami soli jodowo-bromowej niweluje uczucie szorstkości i pozwala na lepszą absorpcję składników aktywnych i świetnie przygotowuje do dalszego zabiegu. Masaż zapewnia odczucie pełnego odprężenia, a odżywcza i kremowa maska do ciała regeneruje, odświeża i pozostawia ją otulona pięknym subtelnym zapachem.

Czas trwania zabiegu i cena:

120 min. – 180,00

Zobacz również

Masaż klasyczny

Masaż stosowany już w starożytności - rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy.

Jest to zespół różnych technik i chwytów manualnych, które w sposób mechaniczny [...]

Masaż relaksacyjny

Masaż zmniejszający napięcie mięśni i powodujący ogólne odprężenie.

Masaż relaksacyjny ma przede wszystkim służyć wyciszeniu pacjenta, rozluźnieniu, [...]

kurs terapeuta spa i wellness

Masaż stemplami

Masaż wykonywany za pomocą zwiniętej w bawełniany materiał mieszanki ziół.

Masaż gorącymi stemplami ziołowymi jest połączeniem masażu relaksacyjnego, ciepła i [...]

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do opublikowania poniższego oświadczenia: Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę zdrowotną. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, a Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewłaściwego wykorzystania zawartych na tej stronie informacji. Wiedza tu zawarta jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Celem serwisu jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. Zawartość tej strony internetowej jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie umieszczonych tu informacji wymaga zgody Centrum Naturoterapii i SPA w Kozienicach.